AdBlock Detection - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Permissions
vi: Quyền

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
