AdBlock Detection - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Block layout
eu: Blokeen diseinua
