AdBlock Detection - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Default
it: Predefinito

en: Custom
it: Personalizzato

en: Permissions
it: Permessi

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro

en: Block layout
it: Layout dei blocchi
