AdBlock Detection - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: Permissions
ja: 権限

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Block layout
ja: ブロックレイアウト
