AdBlock Detection - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
