AdBlock Detection - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Block layout
lt: Blokų išdėstymas
