AdBlock Detection - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Default
nl: Standaard

en: Custom
nl: Aangepast

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Light
nl: Licht

en: Testing mode
nl: Testmodus

en: Dark
nl: Donker

en: Block layout
nl: Blokindeling
