AdBlock Detection - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک

en: Block layout
fa: ظاهر قالبک‌ها
