AdBlock Detection - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Block layout
sk: Bloky
