AdBlock Detection - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு
