Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Template
be: Шаблон

en: Authored on
be: Дата:

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
