Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
