Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Id
fa: شناسه

en: Template
fa: قالب

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Target
fa: مقصد

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
