Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Created
nn: Laga

en: Authored on
nn: Skrive
