Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
