Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం
