Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Template
gl: Modelo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Target
gl: Destino
