Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Target
ps: موخه
