Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Template
sr: Шаблон

en: Templates
sr: Шаблони

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
