Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Template
uk: Шаблон

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Authored on
uk: Створено

en: Templates
uk: Шаблони

en: Brand
uk: Фірма

en: Target
uk: Ціль

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: target
uk: ціль

en: Executed
uk: Виконано

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон
