Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Id
bg: Номер

en: Template
bg: Шаблон

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон

en: Delete template
bg: Изтриване на шаблон

en: Authored on
bg: Написано на
