Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Template
ca: Plantilla

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Templates
ca: Plantilles

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
