Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Created
de: Erstellt

en: Id
de: ID

en: Template
de: Vorlage

en: Add template
de: Vorlage hinzufügen

en: Delete template
de: Vorlage löschen

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Templates
de: Vorlagen

en: Brand
de: Marke

en: Target
de: Ziel

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: target
de: Ziel

en: Executed
de: Ausgeführt

en: Edit template
de: Vorlage bearbeiten

en: Paragraph field
de: Seitenabschnittsfeld

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
de: %type: @message in %function (Zeile %line in %file).
