Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha
