Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Name
pa: ਨਾਂ
