Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon
