Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்
