Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Template
vi: Mẫu

en: Authored on
vi: Viết lúc
