Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored on
bs: Napisano
