Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Delete template
lv: Dzēst veidni

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: New
lv: Jauns

en: Target
lv: Mērķis

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
