Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
