Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Template
sk: Šablóna

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Target
sk: Cieľ
