Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
