Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Template
da: Skabelon

en: Add template
da: Tilføj skabelon

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Templates
da: Skabeloner

en: New
da: Ny

en: Target
da: Mål

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).
