Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Imported
pt: Importado

en: Created
pt: Criado

en: Add template
pt: Adicionar modelo

en: Delete template
pt: Eliminar modelo

en: Authored on
pt: Criado em

en: Failed
pt: Falhou

en: Templates
pt: Modelos

en: New
pt: Novo

en: Target
pt: Destino

en: Edit template
pt: Editar modelo

en: Paragraph field
pt: Campo de parágrafo

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message em %function (linha %line de %file).
