Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: New
ka: ახალი
