Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Target
kn: ಗುರಿ
