Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Created
pl: Utworzono

en: Template
pl: Szablon

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Templates
pl: Szablony

en: New
pl: Nowy

en: Brand
pl: Marka

en: Target
pl: Cel

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Paragraph field
pl: Pole akapitu

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).
