Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Template
tr: Şablon

en: Add template
tr: Şablon ekle

en: Delete template
tr: Şablonu sil

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Templates
tr: Şablonlar

en: New
tr: Yeni

en: Target
tr: Hedef

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
