Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: New
az: Yeni

en: Target
az: Hədəf
