Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Id
fi: Tunniste

en: Authored on
fi: Luotu

en: Templates
fi: Mallinteet

en: New
fi: Uusi

en: Brand
fi: Brändi

en: Target
fi: Kohde

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
