Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Imported
hu: Importált

en: Created
hu: Létrehozva

en: Id
hu: Azonosító

en: Template
hu: Sablon

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Templates
hu: Sablonok

en: New
hu: Új

en: Brand
hu: Márka

en: Target
hu: Cél

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Paragraph field
hu: Bekezdésmező

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).
