Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Content types
id: Jenis konten

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Content type
id: Jenis konten

en: Created
id: Dibuat

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Failed
id: Gagal

en: Templates
id: Templat

en: New
id: Baru

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
id: %type: @message dalam %function (baris %line dari %file).
