Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Template
lt: Šablonas

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Templates
lt: Šablonai

en: New
lt: Naujas
