Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
