Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
