Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Template
oc: Modèl

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: New
oc: Novèl

en: Target
oc: Cibla

en: Debug mode
oc: Mòde debug
