Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Imported
pt: Importado

en: Created
pt: Criado

en: Template
pt: Modelo

en: Add template
pt: Adicionar tema

en: Delete template
pt: Excluir tema

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: New
pt: Novo

en: Brand
pt: Marca

en: Target
pt: Alvo

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: Paragraph field
pt: Campo de parágrafo

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message na função %function (linha %line do arquivo %file).
