Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Template
da: Skabelon

en: Add template
da: Tilføj skabelon

en: Templates
da: Skabeloner

en: Target
da: Mål
