Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Id
et: ID

en: Template
et: Mall

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Target
et: Siht
